Nejnovější recenze ze sekce TV, audio, video

Dálkový ovladač General Yamaha RAV248, RAV250, RAV255

Dálkový ovladač General Yamaha RAV248, RAV250, RAV255

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Ověřený zákazník

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• ovladač není netřeba programovat
Dálkový ovladač LG AKB73615303

Dálkový ovladač LG AKB73615303

Ověřený zákazník Dálkové ovladače dp

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• vše je na svém místě jak u původního ovladače,funguje tak jak má
  • měl jsem náhrady-ale nevydržely,pproto zkouším orig.ovladač-uvidíme jak dlouho vydrží-ale zatím funguje jak má

je to originál-ale výr. made in china-to mne trochu zklamalo,ale jinak funguje uplně stejně jak původní k tv,vše tam,kde to bylo na původním,vypadá bytelně,trochu vyšší cena proti náhradám,ale snad vydrží déle.původní funguje,ale jsou už vytlačena tlačítka-tak když vydrží take toli-vše ok

Behringer XM 8500

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• nízká cena
  • jednoduchost ladění
  • kvalitní obraz

Nečekal jsem, že za takovou nízkou cenu budu tak spokojen.

Buxton BAA 100 BT

Buxton BAA 100 BT

dvorakovi1986 dvorakovi1986

• velikost
  • klip
  • sprárování snadné

Nemohla jsem sehnat sluchátka, která by mi držela tak dobře v uších jako moje stará drátová, ale na iphone už nebyl jack, takže jsem hledala a našla tenhle adaptér, který je maličký, dá se zaháknout za klips který má na sobě. můžu s ním ovládat pořádí i hlasitost, příjmání hovorů. Na pár let mám vystaráno.

Buxton BHP 9500

Buxton BHP 9500

radka.hajnov radka.hajnov

• kvalitní zvuk
  • basy
  • rychlé nabíjení
  • skladací

Dlouho vydrž, Nabíjení je rychlé. Dobře sedí a netlačí. Prostorový zvuk a basy jsou fantastické. Pouzdro je dostatečně velké a sluchátka se do něj krásně složí a můžu přenášet v kabelce dkyž jdu svičit.

Anonym Anonym

• nahrávanie na usb
  • jednodácha inštalácia

Buxton BTW 3300

Buxton BTW 3300

peknyhonza6 peknyhonza6

• dotykové ovládání
  • google asistent

Mám je půl roku a nemůžu najít jedinou chybu. Vydrž sluchátek je o proti konkurenci neskutečná. mám je hlavně na poslech v práci. Olvádání přes google asistenta a dotykové ovládání funguje skvěle.

Buxton BTW 4600

Buxton BTW 4600

janina.drobnakova janina.drobnakova

• rychlé dobíjení
  • vzhled
  • sada gumiček

Skvělý poslech. Dobře drží v ušich při běhání. Rychle se nabíjou a vydrží mi celý týden na běh i na cestu do práce. Výběr ze 4 různých nástavců, gumiček. A nádherná krabička, která je originální.

Buxton BTW 5800

Buxton BTW 5800

daniel.martiol daniel.martiol

• siri
  • dotyk ovládání
  • vzhled
  • výdrž

Vždycky jsem měl apple sluchátka, ale špatně držely v uších a na sport to nebylo. Tyhle vydrží oo hodně dýl a sedí v uších a nemusím je pořád hlídat, aby nevypadávaly. Jsem maximálně spokojený.

LAMAX HighComfort ANC

LAMAX HighComfort ANC

SirWolf SirWolf

• Celkem cenově dostupná
  • Pohodlná
  • Příjemně se s nimi telefonuje, protistrana slyší zvuk čistě
  • Subjektivní: hezky vypadají
  • Subjektivní: obrovská výdrž baterie
  • Zvukově spíše průměrná
  • STEJNĚ JAKO MNOHA DALŠÍM RECENZENTŮM NA ALZA SLUCHÁTKŮM PO POUHÝCH NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH POUŽÍVÁNÍ SAMOVOLNĚ PRASKL KLOUB V MÍSTĚ, KDE JE MATERIÁL NEJSLABŠÍ a kde je na něj vyvíjena páka sluchátkem opírajícím se o hlavu. Sluchátka se tak rozpadla a stala nepoužitelnými. Obchod reklamaci neuznal, přestože (možná naopak protože) se totéž stalo ssnad desítkám dalších recenzentů a očividně se jedná o chybu návrhu konstrukce.

Fajn cenově dostupná sluchátka nižší střední třídy, bohužel chybně mechanicky navržená, takže se rozpadnou po pár měsících každodenního používání a můžete je vyhodit.

Philips SDV6222/12

Philips SDV6222/12

Ověřený zákazník Elkam Helena

Zakoupeno v Elkam

Pokojovou anténu jsem kupovala, protože se starou začal vypadávat signál. Bohužel vypadává i s novou anténou. Anténa je elegantní, krásně zapadá do nábytku.

Třmen velký 12cm šrouby celozávitový - otočný; 3021610

Zircon L201 Twin LNB Eco 0,1dB

Zircon L201 Twin LNB Eco 0,1dB

Ověřený zákazník planeo.cz Alča

Zakoupeno v planeo.cz

Snadná montáž, funguje bez problémů.

Niceboy PARTY Boom 80W

Niceboy PARTY Boom 80W

Ověřený zákazník Niceboy.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v Niceboy.eu

• Maximálně světla, ale kvůli tomu jsem to primárně nekupoval.
  • Zvuk, v podstatě jak daleko menší přenosné repro, naopak menší kvalitnější repráky hrajou lépe. Velké zklamání.
  • Bezdrátový mikrofon na karaoke. Bohužel i tady velké zklamání, mikrofon žalostné kvality a nejhorší je, že když do toho něco řeknete/ zpíváte, začne v tom praskat..

Opravdu zklamán, to jsem uplatnil rádoby slev. kupón 40% i tak škoda peněz. Zvuk nekvalitní, k velikosti už úplně, kdyby alespoň karaoke pro dceru, ale praská v tom, šumí...jediné co, tak světla vypadají dobře, ale to opravdu nebyl důvod ke koupi.

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že reproduktor Niceboy PARTY Boom 80W nenaplnil vaše očekávání a tedy ho nedoporučujete.
Děkujeme za recenzi. Pěkný den. Niceboy

• BT
  • USB dongle
  • zvuk
  • krkolomné nastavování
  • ty světla mi vadí a když je vypnu tak po zapnutí se zase rozsvítí

Tak headset ujde. Hledal jsem nějaké které jdou propojit více způsoby což tyto jdou. Lze je propojit přes 3,5 mm jack kablík, pak přes BT takže v pohodě se mi to připojilo jak k notebookům tak k mobilům a dokonce i počítači přes BT dongle externí. A nakonec lze propojit přes dodávaný USB dongle kvůli kterému jsem si právě tento headset vybral. Akorát jediné co mi tak trochu vadí jsou ty světla po stranách headsetu. Nejdou trvale vypnout. Když je vypnu a pak headset po vypnutí znova zapnu už to zase svítí a to se mi nelíbí. Mám takové nutkání ten headset rozkuchat a ty diody odpojit aby trvale už nikdy nesvítily. Ale zatím to nechám být třeba si na to časem zvyknu. Ještě to budu nadále testovat a případné poznatky do této recenze doplním. Zatím hodnotím 90% kvůli těm světlům které nejdou trvale vypnout. Unboxing a zkouška zvuku zde: https://youtu.be...

Carlinkit 5.0 - CPC200-2Air

Carlinkit 5.0 - CPC200-2Air

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

Trochu krkolomná instalace, ale po spárování všechno funguje perfektně.

Sony ULT FIELD 7

Sony ULT FIELD 7

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Zakoupeno v Testuj.to

• Velký výkon reproduktoru
  • Kvalita zpracování
  • Jednoduché ovládání
  • Uvítal bych popruh pro přenos

Od první chvíle ohromen jeho velikosti a kvalitou zpracování celého reproduktorů. Jakmile se připojí k telefonu či televizi přes bluetooth tak jeho čistý zvuk a silné basy vás pohltí. Podsvícení reproduktoru je decentní, ale přitom navozuje úžasnou atmosféru ať už na párty či při relaxačním poslechu doma na gauči nebo v přírodě.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25