Nejnovější recenze ze sekce TV, audio, video

BuzzTV X5

BuzzTV X5

Anonym Anonym

Přidáno: 2. května 2024

• Přístroj je doslova katastrofální a to nepřehánim takový šrot jsem ještě neviděl Netflix nejde disney + napíše tento přístroj nepodporuje a to je jen začátek neustále sekání nefungovaní naprosto strašného dálkového ovládání zamrzání doslova každou chvíli
  • Naprosto vše

Myslel jsem si že to bude dobrý přístroj naprosto tragický výrobek už v životě ne skončil v e šrotu tam kam patří neměl jsem ani chuť a náladu ho reklamovat velké kladivo to udělalo za me a ještě jedna věc k tak druhému přístroji -.šrotu daji úplně směšný ovladač jako pro dítě na hraní

Creative Pebble V3

Creative Pebble V3

Ověřený zákazník TonerPartner Athalwolf

Zakoupeno v TonerPartner

• Napájení i audio signál z počítače do reproduktorů po jednom (USB) kabelu (v systému Windows 11),na tak malé repráčky celkem hutný zvuk
  • Možnost připojení přes bluetooth
  • Vstupní 3,5 mm audio jack zásuvka pro kabelové propojení jako další možnost
  • Osobně bych úhel naklonění reproduktorů v reproskříňkách snížil o cca 5 stupňů.Dá se řešit tiskem vhodné podložky třeba z TPU na 3d tiskárně

Skvělá volba malých repráčků pro PC,díky možnosti připojení pouze jedním USB kabelem (v systému Windows) i menší kabelochaos na PC stolu.Nezkoušeno na počítačích s linuxovými distribucemi jako Ubuntu,Linux Mint,Debian...,některé recenze uvádějí problémy s ovladači pro USB propojení.Tam lze ovšem propojení řešit přes audio vstup s 3,5 mm jackem a napájení repráčků přes USB nabíječku.Repráčky byly dárek narychlo,osobně bych volil bílou variantu

Fracarro LP45F

Sennheiser HD 599

Sennheiser HD 599

Ověřený zákazník Smarty.cz Josef

Zakoupeno v Smarty.cz

Dle očekávání - naprostá spokojenost. Zatím.

Dálkový ovladač Sony RMF-TX611E

AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD

Ověřený zákazník AB-COM s.r.o. Pavel

Přidáno: 2. května 2024

Zakoupeno v AB-COM s.r.o.

Spolehlivost

HIFIMAN Arya Organic

HIFIMAN Arya Organic

Ověřený zákazník Audigo.cz Zdeněk K.

Zakoupeno v Audigo.cz

• velice detailní poslech, krásné basy, velký posun od Hifiman Ananda
Sony WI-C100

Sony WI-C100

Ověřený zákazník Alza.cz popelkamersi

Přidáno: 2. května 2024

(naposledy upraveno 2. května 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Dlouhá výdrž,dobrý zvuk.

Já i manžel jsme moc se sluchátky spokojený.

Nothing Ear (Stick)

Nothing Ear (Stick)

• kvalita zvuku
  • kvalita zvuku pri telefonovaní
  • jedinečný dizajn púzdra a slúchadiel
  • veľmi rýchle párovanie a pripájanie cez Bluetooth, otočíte puzdrom a slúchadlá sú pripojené (po spárovaní)
  • nabíjanie cez USB-C
  • nemusia každému dobre sedieť v uchu

Slúchadlá sú výnimočné svojim jedinečným dizajnom, kvalita zvuku je veľmi dobrá v tejto kategórii a čo stojí určite za zmienku je kvalita zvuku pri telefonovaní, druhá strana nespoznala rozdiel že volám zo slúchadlami.

Veľmi rýchle pripojovanie k telefónu.

Xiaomi Redmi Buds 5

Xiaomi Redmi Buds 5

Ověřený zákazník Výborný Mobil s.r.o. Libor

Přidáno: 2. května 2024

Zakoupeno v Výborný Mobil s.r.o.

• skvělý poměr cena-výkon, dobré zpracování
EarFun AirLite

EarFun AirLite

• drží mi v uších
  • doba hraní
  • nic moc ovládání dotykem
  • chybí průsvitnost (to mi velmi vyhovovalo u sluchátek od T mob, ale ty mi bohužel padají )
Panasonic DVD-S700

ECG B.BOLD 7200 Intero

ECG B.BOLD 7200 Intero

Ověřený zákazník Alza.cz Jirka

Zakoupeno v Alza.cz

Splňuje všechny požadavky na moderní přijímač.

1More SonoFlow

1More SonoFlow

Ověřený zákazník Alza.cz Luke

• účinné ANC
  • LDAC
  • multipoint
  • dobrý zvuk
  • volání je taky v pohodě
  • kvalita pracování
  • velké a pohodlné náušníky
  • výdrž baterie
  • kvalitní pevné pouzdro
  • první párování
  • dlouhý burn-in
  • občas 1s zásek při poslouchání (asi kvůli multipointu)
  • obchod play appka

Myslel jsem, že je vrátím protože jsem stáhl aplikaci z Obchod Play a našlo mě to sluchátka Sonoflow, ale na obrázku byly nějaké špunty a nešlo žádné nastavení. Tak jsem stáhl appku přímo přes QR z návodu a pak už to bylo dobré. Všechno funguje jak má, EQ dostačující. Díky burn-in a poslouchání jsou čím dál lepší a hudbu si užívám víc než kdy dřív. Prošel jsem x recenzí a porovnávání a největší konkurence byly Anker Soundcore Space ONE, ty mají různé vychytávky, ale prý horší zvuk oproti 1More, takže pro mě byla jasná volba Sonoflow, protože chci sluchátka na poslouchání a ne na vychytávky jako je on/ear detection nebo easytalk. Jinak 1More na hlavě nemusí vypadat úplně nejlíp, ale to je jedno, fungují dobře a ANC mě překvapilo - neslyším lidi které nechci. Jinak je trochu blbě vymyšlené rozmístění tlačítek, power je vepředu, lepší by to bylo vzadu a třeba na levém sluchátku, +/- a ANC jsou vpravo vzadu a dobře se mačkají, jen při sundávání sluchátek občas nechtěně zmáčknu tlačítko, tak je musím chytnout až tam kde začínají náušníky a ANC mohlo být taky spíš na levém sluchátku aby to bylo dobře rozdělené, taky je zvláštní, že na + se dává předchozí písnička a na - následující, ale dá se na to zvyknout. Jsou to moje první sluchátka s jiným kodekem než SBC a je tam rozdíl, LDAC se musí zapnout přímo v aplikaci, jinak to nastaví AAC (což mě u Samsungu překvapilo, jelikož jsem si myslel, že AAC je jen iphone). Aktuálně mám ještě Niceboy HIVE a to nejde srovnat, jsou dobré, ale 1More o dost lepší a kvalitnější. Nemůžu porovnat s přímou konkurencí, ale dávám 9/10, jedničku uberu kvůli appce na google play a těm tlačítkům, jo a taky mě ještě vadí zvuk při zapnutí, nějaká čajka tam cosi říká a nevím co :D

Dálkový ovladač General Samsung BN59-01247A

Dálkový ovladač General Samsung BN59-01247A

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Ověřený zákazník

Zakoupeno v Dálkové ovladače

hned plně funkční

Connect IT prodlužovací kabel CI-1284 5m 5 zásuvek vypínač bílý

Connect IT prodlužovací kabel CI-1284 5m 5 zásuvek vypínač bílý

Zakoupeno v Alza.cz

Normální prodlužka, je dobrá, akorát má pitomé šroubky, takže je potřeba speciální šroubovák, aby se mohli vyndat ty oslí plastové zábrany v dírkách, které mají za úkol ztěžit život.

Philips TAEP200/12

Philips TAEP200/12

kvalita - cena

Philips 50PUS8518

Philips 50PUS8518

Zakoupeno v Alza.cz

• Rychle reaguje na dálkové ovládání
  • Krásný obraz
  • Nelze odinstalovat takové ty dementní appky, které nevyužívám, jako Disney+ nebo Amazon Prime, či co to tam vlastně je

Jelikož je to Google TV, tak musí člověk odsouhlasit asi 25000 všelijakých podmínek a nesmyslů, ale to je jednorázová věc. S TV jsem velmi spokojen, zprovoznění bez problémů na poprvé, ale je třeba mít účet u Google, čili zaprodat svou duši :-)

Niceboy RAZE Radion 4

Niceboy RAZE Radion 4

Ověřený zákazník Niceboy.eu Ruda

Zakoupeno v Niceboy.eu

Jsem spokojen. Kvalitní, mohutný zvuk. Srozumitelný a dobře čitelný návod k použití. Dobré spárování i se starším telefonem.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za doporučení a hodnocení reproduktoru Niceboy RAZE Radion 4. Pěkný den, Niceboy

HP Pavilion Gaming 400 Headset

HP Pavilion Gaming 400 Headset

Ověřený zákazník MADER.cz Mirek

Zakoupeno v MADER.cz

Zatím nezkoušeno, ale tloušťka kabelu kvůli které jsem je kupoval se zdá na pohled OK. Srovnávám s Jabra za cca 2000 Kč, ty vydržely opravdu dlouho a Sencor za cca 400 Kč, ty vydržely 14dní.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25