Nejnovější recenze ze sekce TV, audio, video

Sony ULT FIELD 7

Sony ULT FIELD 7

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Zakoupeno v Testuj.to

• Výdrž baterie
  • Jednoduché párování
  • Uživatelsky přívětivá a intuitivní aplikace
  • Úspora baterie díky možnosti vypnutí podsvícení
  • Rychlé dobití baterie
  • Design
  • Velmi kvalitní zvuk, čistý i při maximální hlasitosti
  • Vhodný domů i ven
  • Možnost položit reproduktor naležato či na výšku
  • Poměr cena/výkon
  • Produkt odpovídá mému očekávání
  • Pro někoho může být cena

S výběrem reproduktoru Sony ULT FIELD 7 jsem naprosto spokojená. Na reproduktoru oceňuji zejména nadstandardní kapacitu baterie, čistý zvuk a design, díky kterému bude reproduktor vypadat moderně rovněž jako součást televizní stěny. Aplikace Sony | Music Centre je uživatelsky přívětivá a intuitivní. Mezi další pozitiva bych zařadila velmi jednoduché párování. Efektní je rovněž podsvícení, které se přizpůsobí rytmu zvolené hudby. Vzhledem k tomu, že v létě rádi posloucháme hudbu u bazénu je kladem, že je reproduktor voděodolný. Vyhovují mi rovněž držadla na přenášení reproduktoru a jako praktické vnímám například gumové nožičky a krytku v místě vstupů pro nabíjení/přehrávání či audio vstup, díky které se eliminuje množství nečistot v oblasti vstupů.

JBL Tune 520BT

JBL Tune 520BT

Ověřený zákazník XiaomiMarket Ověřený zákazník

Zakoupeno v XiaomiMarket

Funguji dobre, ale baterie vydrzi jen par hodin.

Sony ULT FIELD 1 černý

• kvalita hudby
  • velikost na cesty
  • skvělé basy
  • odolnost

Reproduktor mohu jednoznačně doporučit. Hned po vybalení je moc hezký na pohled, je ideální na cesty, protože není velký. Kvalita je super, je odolný vůči prachu a vodě, což je na cestování skvělé. Hudbu přehrává výborně, basy jsou skvělé díky tlačítku ULT. Párování s telefonem bez problému, nabíjení krátké a výdrž dlouhá.

LG 43UR9100

LG 43UR9100

Ověřený zákazník EuroKing Ověřený zákazník

Zakoupeno v EuroKing

• Smart televize je po 3 letech zase jiná na ovládání.
Genius HS-02B

Genius HS-02B

Ověřený zákazník Alza.cz Ela

• Kompaktní rozměr
  • Optimální k použití do mobilu, MP3 přehrávače
  • Čistý zvuk, dobrá komunikace

Sluchátka pro méně náročné uživatele, kteří hledají skladnější techniku. Optimální k mobilu, MP3 přehrávači, pohodové použití i k notebooku. Bezproblemový poslechni komunikace :-)

Genius HS-04SU

Genius HS-04SU

Ověřený zákazník Alza.cz Ela

• Vyhovující rozměr
  • Čistý poslech
  • Optimální pro práci z domova, hraní her, poslech hudby
  • Pěkný design

Pro mě naprosto vyhovující, sluchátka však byla kupována pro tátu, kterému však více vyhovuje uzavřená konstrukce. Ale na kratší poslech i tak vyhovující

Sencor SLE 43US850TCSB

Sencor SLE 43US850TCSB

Ověřený zákazník planeo.cz Pavel

Zakoupeno v planeo.cz

Rozsáhlá nabídka aplikací, ale složitější postup při stahování aplikace Skylink live z APPS.
Při pokusu o stažení podrobného návodu k obsluze byl k dispozici pouze v angličtině.

Superlux HD-330

Edifier MP100 Plus

Edifier MP100 Plus

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v K24.cz

Velmi příjemný zvuk. Nemá takové "basy" jako JBL Go 3, ale lepší středy a výšky a celkově vyváženější a čistější projev. Navíc hezký design a velice lehký. Celkově v této cenové kategorii TOP. Mám více repro od Edifier a opět spokojenost.

Marantz PM7000N

Marantz PM7000N

Ověřený zákazník Salony Denon Honza

Zakoupeno v Salony Denon

• Ano je opravdu tak dobrý jak se o něm píše v recenzích. Pro toho kdo rád poslouchá akustickou hudbu a má rozpočet do 35000 , je to skvělá volba.
Bowers & Wilkins PX8

Bowers & Wilkins PX8

Ověřený zákazník Alza.cz JuBaKa

Zakoupeno v Alza.cz

• Excelentní zvuk - vyváženost a podáni - 24 bitové nahrávky je radost poslouchat
  • Luxusní materiály a zpracování
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Kvalitní obal
  • Možnost připojit kabelem
  • Možnost připojení dvou zařízení (bluetooth)
  • Možnost připojení k počítači (i k mobilu s reverzním nabíjením) a současně nabíjet (přes usb-c kabel)
  • Pro poslech přes kabel (jack) nesmí být sluchátka vybita
  • V aplikaci je nutná registrace
  • Vynucováni instalace aplikace

Měl jsem možnost najednou porovnat sluchátka Bose QuietComfort Ultra, Bose QuietComfort, Bowers & Wilkins PX8, Sennheiser Momentum Wireless 4 a Sony WH-1000XM4. Bowers & Wilkins PX8 mají jednoznačně nejkvalitnější reprodukci, a jsou druhé nejpohodlnější (z mého pohledu na tom byly Sony WH-1000XM4 o malý chlup lépe).
Sluchátka jsou dražší, ale vyvažuje to kvalita. Pro mně to byla téměř jasná volba. V podstatě se mi na nich nelíbí jen nutnost nabitých sluchátek při připojení přes kabel, a vynucováni instalace aplikace. Když jsem připojil sluchátka k mobilu a nepotvrdil instalaci aplikace, v pravidelných intervalech se ozývala hláška vybízející k instalaci. Jinak nemají chybu.

Hisense 50A7KQ

Hisense 50A7KQ

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• Dobrá kvalita za výhodnou cenu
Orava LT-617

Orava LT-617

Luděk Brož Luděk Brož

Přidáno: 7. května 2024

• Kvalitní a stabilní obraz (full HD)
  • Dobrá citlivost příjmu
  • Výhodná cena
  • Nepřijatelně plechový zvuk
  • Zobrazení informace o programu pouhé 4 s (možnost nastavit dobu OSD až na 30 s nefunguje)
  • Nastavení zvuku (řeč, hudba, ...) nefunguje
  • Ovládání EPG je zmatečné, ale dá se na něj zvyknout

Zvuk jsem vyřešil k úplné spokojenosti přidáním soundbaru Genius 100 s napájením z USB televizoru. Za celkové náklady pod 3000.- Kč (včetně dopravy) je to rozumné řešení doplňkového televizoru.

Carneo StreetDragon 3

• Velká výdrž
  • Kvalitní zvuk
  • Snadné párování
  • Neodpojuje se

Velmi mile mě překvapila rychlá reakce obchodu. Jeden den jsem objednal, během chvíle obchod objednávku zpracoval a následně mi přišla zpráva od dopravce, že bude druhý den doručovat a opravdu druhý den ráno jsem měl reproduktor v rukách. Byl už přednabitý, takže rovnou k použití. Snadno se spároval s mobilem. Ovládání je jednoduché a má velkou výdrž. Potěšila i zabudovaná baterka. Velkou obavu jsem měl z neustálého odpojování od mobilu, což mi dělal můj starý reproduktor, ale tento pracuje bezvadně bez odpojování a šumu. Testoval jsem dosah reproduktoru a nedělá mu problém ani 12 metrů a to přes zeď. Za mě super.

Dálkový ovladač General Yamaha RAV248, RAV250, RAV255

Dálkový ovladač General Yamaha RAV248, RAV250, RAV255

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Ověřený zákazník

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• ovladač není netřeba programovat
Dálkový ovladač LG AKB73615303

Dálkový ovladač LG AKB73615303

Ověřený zákazník Dálkové ovladače dp

Zakoupeno v Dálkové ovladače

• vše je na svém místě jak u původního ovladače,funguje tak jak má
  • měl jsem náhrady-ale nevydržely,pproto zkouším orig.ovladač-uvidíme jak dlouho vydrží-ale zatím funguje jak má

je to originál-ale výr. made in china-to mne trochu zklamalo,ale jinak funguje uplně stejně jak původní k tv,vše tam,kde to bylo na původním,vypadá bytelně,trochu vyšší cena proti náhradám,ale snad vydrží déle.původní funguje,ale jsou už vytlačena tlačítka-tak když vydrží take toli-vše ok

Behringer XM 8500

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• nízká cena
  • jednoduchost ladění
  • kvalitní obraz

Nečekal jsem, že za takovou nízkou cenu budu tak spokojen.

Buxton BAA 100 BT

Buxton BAA 100 BT

dvorakovi1986 dvorakovi1986

• velikost
  • klip
  • výdrž
  • sprárování snadné

Nemohla jsem sehnat sluchátka, která by mi držela tak dobře v uších jako moje stará drátová, ale na iphone už nebyl jack, takže jsem hledala a našla tenhle adaptér, který je maličký, dá se zaháknout za klips který má na sobě. můžu s ním ovládat pořádí i hlasitost, příjmání hovorů. Na pár let mám vystaráno.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25